OBAVIJEST ZA RODITELJE

Autor: Tatjana Antić-Kivađ, 8. 5. 2023.

Dragi roditelji,

Traumatski događaji u Beogradu sve su nas duboko potresli.   Vjerujemo da se i u vama izmjenjuju različite neugodne emocije i postavljate si različita pitanja. Svi zajedno, a posebno Vi roditelji,  budite tu za svoju djecu, razgovarajte s njima, odvojite vrijeme samo za njih kako bi čuli ono što vam govore. Novi događaji pa čak i u široj okolini ili događaji o kojem čuju mogu biti podsjetnik na ranija teška iskustva ili dodatno doprinijeti uznemirenosti koju dijete već ima. Ako dijete ima potrebu plakati pustite ga, nemojte mu govoriti sve će biti uredu jer tako pokazujemo nerazumijevanje njegovih problema.

Uloga roditelja jedna od najvažnijih i najzahtjevnijih u našim životima. Nerijetko je roditeljima potrebna pomoć, podrška i savjet kada je u pitanju odgoj. Svaki roditelj želi biti najbolji koliko je to moguće i napraviti što manje pogrešaka u odgoju. Put roditeljstva prepun je zadovoljstva i sreće, ali i izazova, dilema i preispitivanja. U ovim izazovnim vremenima roditeljima je  potrebna pomoć, podrška, savjet, a ponekad i utjeha.  Ako ste primijetili da Vaše dijete ima problem koji ne znate ili ne možete samostalno riješiti slobodno nam se obratite, školski stručni tim je tu  za Vas i Vaše dijete.

STRUČNI TIM ŠKOLE:

Pedagoginje

Tatjana Antić Kivađ, prof.  /ponedjeljak, srijeda, petak od 8 do 14 sati, utorak i četvrtak od 13 do 19 sati u prostorima škole u kojoj se  održava nastava

kontakt:               095 3883 001            mail: tatjana.antic-kivad@skole.hr

Adriana Mastelić, prof.     /ponedjeljak, srijeda od 13 do 19 sati, utorak, četvrtak i petak od 8 do 14 sati u prostorima škole u kojoj se  održava nastava

kontakt:               095 3883 002           mail: adriana.mastelic@gmail.com

Petkom pedagoginje su na lokaciji koja ima nastavu u jutarnjoj smjeni

Molimo roditelje da telefonom ili mailom kontaktiraju pedagoginje kako bi dogovorili individualni razgovor.

Psihologinja

Katarina Jonjić Šarić  /ponedjeljak i srijeda  od 8 do 14 sati, utorak i četvrtak od 13 do 19 sati, petak od 12 do 18 u prostorima škole u kojoj se  održava nastava

Molimo roditelje da putem maila kontaktiraju psihologinju kako bi dogovorili individualni razgovor

mail:                     katarina.jonjic-saric@skole.hr